תקנון שימוש באתר

(להלן: “הנהלת האתר” או “החברה”). השימוש באתר ciaoitaly.co.il כפוף למפורט במסמך זה. אנא קרא את תנאי השימוש באתר (להלן:”התקנון“). כניסתך לאתר ושימושך בו יעידו על הסכמתך לתנאים המפורטים לעיל.

התוכן באתר

 • התכנים המופיעים באתר מבוססים על ניסיון אישי ועל נתונים שהוצגו בעיתונות וברשת. המידע המוצב בהם עשוי להשתנות או להפוך ללא רלוונטי. אין לראות בנתונים המוצגים בתכני האתר כרשמיים. על מנת לקבל את הפרטים הרשמיים יש לפנות לגורמים, הגופים והמוסדות הרלוונטיים. 
 • התכנים המוצגים באתר נועדו למסירת מידע בלבד ואין לראות בהם כמתן חוות דעת ו/ או יעוץ מקצועי. הם אינם מחליפים בשום צורה את הנחיות השגרירות האיטלקית או הגופים הממונים באיטליה. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר שיגרם לגולש כתוצאה מהכתוב בתכני האתר.
 • ciaoitaly.co.il הינו אתר תוכן ואינדקס שירותים וקורסים הפועל ברשת האינטרנט. להנהלת האתר שיקול הדעת הבלעדי להחליט אילו תכנים כאמור יוצגו באתר, משך הזמן בהם יוצגו, מה יהיה מיקומם ועיצובם וכל עניין אחר הקשור בהצבתם באתר.
 • העתקת תכנים, תמונות או סרטונים מן אתר ciaoitaly.co.il הינה אסורה.

שימוש באתר

 • הנהלת האתר שומרת על זכותה כי בעתיד שימוש בתכני האתר יותנה כולו או ברובו בתשלום באמצעות אמצעי תשלום כמפורט באתר וזאת ללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת ו/או בהסכמת המשתמש.

תגובות גולשים באתר

חלק מן עמודי התוכן באתר מאפשרים השארת תגובה המוצגת לכל שאר המשתמשים באתר. הנהלת האתר רשאית למחוק תגובות ו / או לא לאשר הופעת תגובות על פי שיקול דעתה האישי ללא מתן סיבה.  הגולשים המגיבים באתר אינם רשאים  לכלול כל חומר העלול להטעות צרכן או משתמש באתר. בנוסף לכך אין לכלול סיסמאות או כל מידע אישי או ציבורי היכול לסכן אנשים פרטיים, חברות וגופים  ו \ או לפגוע בפרטיותם. גולשים באתר אינם רשאים לבצע החדרת נגיפי מחשב (“וירוס”), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקיםMalicious Applications) ) וכיו”ב.

 • גולשים המגיבים באתר אינם רשאים לכלול תכנים או חומרים המהווים לשון הרע על אדם, חברה, ארגון, עמותה וכיו”ב. על הגולשים להימנע מפרסום כל חומר האסור לפי הוראות כל דין. הגולשים המגיבים באתר אינם רשאים להסית לגזענות ופגיעה באדם, חברה או ארגון אחר. 
 •  פרסום לינקים המובילים לאתרים בעל אופי פורנוגרפי או מתחומים ההימורים הינם אסורים בהחלט. בנוסף לכך איך להעלות תמונות או תכנים בעלי אופי מיני או עידוד להצטרפות לתוכניות הימורים וכיוצא בכך.

 • הגולשים אינם רשאים לפרסם שירותים חינמיים או בתשלום באמצעות אפשרות השארת התגובות באתר. מלבד זאת, אין לשלב לינקים לאתרים אחרים למטרות SEO. 

הצגת פרסומות או שירותים של חברות אחרות באתר

 •  ciaoitaly.co.il   מכיל בתוכו מידע מסחרי הנמסר לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים. מידע זה יכול להופיע בעמודי תוכן, טקסט, וידאו, תמונות, באנרים או סרטונים. 
 •   פרסום מידע מסחרי או פרסומי אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים, הקורסים או המוצרים המוצעים בהם למכירה לרבות את מוצרי החברה ושירותיה.
 •   הנהלת האתר לא תשא בכל אחריות לתוכן המידע המסחרי או הפרסומות שיפורסמו בciaoitaly.co.il. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתוכן הפרסומות והמידע המסחרי חלה על החברות והגופים המפרסמים באתר.
 • כל עסקה שתיעשה בעקבות פרסום שירות או קורס באתר   ciaoitaly.co.il תסוכם ישירות בין הרוכש ובין המפרסם / מפעיל השירות הנוגע בדבר. הנהלת האתר לא תהיה צד לכל עסקה כזו, והיא לא תשא באחריות לשירותים ולמוצרים שיוצעו בפרסומות ובמודעות המתפרסמות בciaoitaly.co.il או ירכשו באמצעותן.
 • חברות, גופים ו / או אנשים פרטיים המעוניינים לפרסם באתר רשאים ליצור קשר עם הנהלת האתר. הנהלת האתר רשאית לא לאשר פרסום עסק או תכנים באתר על סמך שיקול דעתה הבלעדי בלבד. 
 • גולשים המשאירים פרטים באתר ciaoitaly.co.il בטפסי השארת הפרטים עבור שירותים וקורסים המופעלים על ידי חברות המפרסמות באתר מאשרים בפעולתם לחברות אלו לשמור נתונים אישיים כגון שם, טלפון ודואר אלקטרוני  במערוכתיים ובמאגרי המידע וליצור עימם קשר טלפוני לגבי השירות או הקורס בו התעניינו. 
 • האתר ciaoitaly.co.il לא יהיה אחראי לשום נזק שייגרם למשתמש עקב שימוש של גוף ו/או מפרסם כלשהו בכתובת הדואר האלקטרוני ששלח לו, בטלפון או בנייד, בכתובת המגורים או בכל פרט מידע אחר אודות המשתמש שנשלח ביוזמתו.

מענה על שאלות וקבלת מידע מצוות אתר ciaoitaly.co.il

 • כל מידע שנמסר או ימסר לגולשי האתר בשיחות טלפון, הודעות מייל, שיחות סקייפ וכיו”ב מטרתו מסירת מידע בלבד ואין לראות בו מידע רשמי או המלצה לפעולה. מידע זה אינו מחליף את הנחיות הגופים הרשמיים כגון שגריריות, נהלי משטרת ההגירה, ממשלת איטליה, משרד החינוך האיטלקי וגופים אחרים. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר שיגרם לגולש כתוצאה מן המידע שנמסר לגולש באמצעות שיחת טלפון, שיחת סקייפ, התכתבות במייל וכיו”ב. 

נגישות אתר ciaoitaly.co.il

אתר ciaoitaly.co.il עבר תהליך הנגשה במסגרתו גולשי האתר יכולים לבצע את הפעולות הבאות:

 1. הגדלה או הקטנת טקסט באמצעות שימוש בסרגל הנגישות.
 2. צפייה באתר בגווני אפור.
 3. צפייה באתר באמצעות ניגודיות גבוה וניגודיות הפוכה.
 4. צפייה באתר באמצעות רקע בהיר.
 5.  אפשרות להדגשת קישורים.
 6. צפייה באמצעות שימוש בפונט קריא.
 7.  הוספת ALT ו TITLE לתמונות באתר.

במידה ומצאתם תקלה באתר או בעיית נגישות יש לעדכן את הנהלת האתר.