לימוד איטלקית

התחילו ללמוד איטלקית! בחרו את הקורס שלכם

קורסים ללימודי איטלקית באיטליה

  • איפה? קיימים קורסים ללימודי איטלקית באיטליה בכל אזורי איטליה. בעיקר בערים הגדולות – מילאנו רומא ופירנצה.
  • אילו מסלולי לימוד קיימים? בתי ספר רבים ללימוד איטלקית לסטודנטים זרים באיטליה מציעים מגוון מסלולים. קורסים הכוללים מעט שעות לימוד בשבוע ועד לקורסים אינטנסיביים בעלי 200 שעות לימוד שבועיות או יותר.
  • איפה גרים? בתי ספר רבים מציעים אפשרויות מגורים בבתים פרטיים בעלויות סבירות.
  • מה עוד חשוב לבדוק לפני שסוגרים קורס איטלקית באיטליה? ישנם בתי ספר שבשעות אחר הצהריים מקיימים פעיליות חברתיות כמו ביקור במוזיאונים או אכילה משותפת במסעדות. 
  • האם קיימים בתי ספר לאיטלקית המציעים מכינה ללימודי רפואה באיטליה? קיימים בתי ספר המציעים מסלולי לימוד משולבים של לימודי איטלקית לצד הכנה למבחני הכניסה ללימודי רפואה. למידע נוסף אודות המכינה ללימודי רפואה לחצו כאן.
  • מהם היתרונות של לימודי איטלקית באיטליה על פני לימודים בארץ? הלימוד עשוי להיות יותר אפקטיבי כאשר נמצאים בסביבה דוברת איטלקית המאפשרת לתרגל את הנלמד בשיעורים.

קורסים ללימוד איטלקית בארץ

קורס לימודי איטלקית בתל אביב מתקיים אחת לשבוע. קורס נפתח אחת לחודש, מומלץ לשריין מקום מראש. 

בקרוב יפתחו קורסי איטלקית למתחילים בנס ציונה, כפר סבא ומודיעין.

לימוד איטלקית באינטרנט

ברחבי הרשת תוכלו למצוא אתרי אינטרנט וקורסים אונליין ללימוד השפה האיטלקית.  לחצו כאן לרשימת האתרים המציעים קורסי לימוד איטלקית באינטרנט.

תרגילים באיטלקית, אוצר מילים ועוד:

טקסטים לתרגול איטלקית

טקטסים לתרגול איטלקית – קריאה ודקדוק טקסט ראשון – השלם את צורת העבר של הפעלים (passato prossimo) Studiare Italiano a Tel Aviv Dani (prendere) __________________

קרא עוד »