!Save Your Place

המכינה ללימודים באיטליה

100% קבלה בשנת הלימודים 2022

המכינה ללימודים באיטליה

איפה?

המכינה מתקיימית בעיר פיזה בבית ספר ILM הפועל בלב העיר פיזה החל משנת 1981. ניתן להגיע לפגישה בבית הספר בכתובת Via C. Battisti 3 ( רצוי לתאם פגישה מראש).

מתי?

המכינה תחל בחודש אוגוסט 2023 ותמשך עד תאריך הבחינה ( מתוכננת לחודש אפריל). במכינה מתחילים ללמוד איטלקית מרמת 0 ולומדים את כל החומר הנדרש לבחינה. 

למי מתאים?

המכינה מתאימה עבור כל מי שמעוניין ללמוד רפואה, רפואת שיניים, וטרינריה, פיזיותרפיה ואדריכלות באיטליה בשפה האיטלקית.  ניתן להרכיב תוכנית לימודים בהתאמה אישית עבור מי שרוצה ללמוד מקצועות אחרים כגון אדריכלות, ייננות, עיצוב או רפואה בשפה האנגלית. 

ג'יידה

אלסיו ואנטוניו

אליאנה

למה לעשות את מכינת הלימודים בILM?

100% קבלה!

100% קבלה בקרב בוגרי המכינה שלנו בשנת הלימודים 2017. תכנית המכינה ללימודים באיטליה הורכבה במיוחד עבור הצרכים של הסטודנט הישראלי. המכינה כוללת לימודי איטלקית מ-0 ואת כל המקצועות הדרושים למעבר מבחני הכניסה למקצועות הרפואה. במכינה תקבלו את ערכת ספרי הלימוד למבחן. 

מגורים

סטודנטים הלומדים בבית הספר יכולים לשכור חדר פרטי בדירות משותפות באמצעות בית הספר. עלות חדר פרטי בדירה משותפת הינה 620 יורו לכל 4 שבועות. הדירות מרוהטות באופן מלא והעלות כוללת את כל החשבונות ( מים, חשמל, אינטרנט, גז, ועד בית).

סיוע בבירוקרטיה

תלמידים של בית הספר ILM מקבלים סיוע מצוות בית הספר בתהליכים הבירוקרטיים: פרמסו די סגורינו, הוצאת ויזה, תהליך קדם הרשמה לאוניברסיטה ועוד. 

לימודים בכיתות קטנות

בבית הספר לומדים בקבוצות קטנות. בין 5 ל-15 תלמידים בכיתה. כל תלמיד מקבל המון יחס אישי מהמורים.

אוניברסיטאות באיטליה

במכינה תלמדו למבחן הכניסה הארצי האיטלקי למקצועות הרפואה. תלמידי המכינה יוכלו להתקבל לכל האוניברסיטאות באיטליה – מילאנו, פאביה, בולוניה, רומא, פירנצה או כל אוניברסיטה ציבורית אחרת. 

אפשרות להרכבת תוכנית אישית

סטודנטים בעלי רקע קודם יוכלו להרכיב תוכנית לימודים אישית יחד עם הנהלת בית הספר.

שמעון

אנסטסטיה

אניקן

היכן נמצא בית הספר?

בית הספר ממוקם בלב העיר פיזה. במרחק של 3 דקות הליכה מתחנת הרכבת המרכזית של פיזה, 15 דקות הליכה מהמגדל של פיזה ובמרחק של 5 דקות נסיעה משדה התעופה של פיזה.

ג'יידה

אלסיו ואנטוניו

אליאנה

מסלולי הכנה לקראת הקבלה ללימודים באיטליה

מכינה ללימודי רפואה -המסלול השנתי

מסלול שנתי המתחיל בחודש ספטמבר ונמשך עד בחינת הקבלה למקצועות הרפואה באיטליה שנערכת מידי שנה בחודש ספטמבר.  המסלול כולל 320 שעות לימוד איטלקית, 240 שעות לימוד מקצועות מדעיים לקראת הבחינה, 10 שיעורים פרטיים לחיזוק אישי ו-20 שעות תרגול סימולציות. המסלול הארוך מתאים מאוד למי שיש לו זמינות להתחיל את לימוד המכינה מוקדם יותר ובכך הייתרון להגיע לבחינה מוכנים יותר עם רמת איטלקית גבוה יותר. 

המסלול מתאים עבור מי שמעוניין להתקבל לתארים הבאים: רפואה, רפואת שיניים, וטרינריה ופיזיותרפיה.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף ניתן לשלוח מייל ל – info@ciaoitaly.co.il

מכינה ללימודי רפואה באיטליה - שפה + מקצועות

מסלול הנמשך 8 חודשים, מתחיל מידי שנה בחודש ינואר ונמשך עד בחינת הקבלה למסלולי הרפואה בחודש ספטמבר. המסלול מורכב מלימודי איטלקית ולימודי מקצועות מדעיים הדרושים למבחני הכניסה למקצועות הרפואה. שעות הלימוד הן על פי החלוקה הבאה: 240 שעות לימודים איטלקית,270 שעות לימוד מקצועות לבחינת הכניסה למקצועות הרפואה,  10 שיעורים פרטיים לחיזוק אישי ו-20 שעות תרגול סימולציות.

המסלול מתאים עבור מי שמעוניין להתקבל לתארים הבאים: רפואה, רפואת שיניים, וטרינריה ופיזיותרפיה.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף ניתן לשלוח מייל ל – info@ciaoitaly.co.il

מכינה למבחן הקבלה למקצועות הרפואה באיטליה

המסלול מתאים מאוד לסטודנטים שמגיעים עם ידע קודם בשפה האיטלקית.  מדובר במסלול מכינה קצר יותר משני המסלולים האחרים והוא מתחיל כל שנה בחודש אפריל ונמשך עד מבחן הקבלה לאוניברסיטה שמתקיים בתחילת חודש ספטמבר. הקורס כולל 80 שעות לימודי איטלקית, 270 שיעורים ללימוד מקצועות מדעיים, 10 שיעורים פרטיים לחיזוק אישי ו-20 שעות תרגול סימולציות..

המסלול מתאים עבור מי שמעוניין להתקבל לתארים הבאים: רפואה, רפואת שיניים, וטרינריה ופיזיותרפיה.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף ניתן לשלוח מייל ל – info@ciaoitaly.co.il

אנדריי גרסונסקי

תאריך התחלה של קורס :ינואר עד אוגוסט 2021(8 חודשים).
סוג של קורס: למידה של שפה איטלקית והכנה לאוניברסיטה.
בעזרת מכינה הצלחתי להתקבל לאוניברסיטה ולמדתי את השפה איטלקית.
למכינה יש נסיון רב בהכנת סטודנטים זרים ,יש הרבה אנשי מקצוע שיעזרו וילוו אתכם במשך כל
התהליך של מכינה עד לקבלה לאוניברסיטה! וגם תקבלו עזרה עם הגשת מסמכים לויזת שהייה וכל
עזרה שתצטרכו.
ממליץ מאוד!

עדן אלגריסי

שמי עדן אלגריסי הקורס שבחרתי היה מתחילת ינואר עד סוף אוגוסט הקורס שהעדפתי היה קורס שפה מתחילת ינואר עד סוף אפריל ומתחילת מאי עד אוגוסט מכינה אינטנסיבית למבחן כניסה הכולל שאלות בנושאים ביולוגיה, כימיה, לוגיקה מתמטיקה ופיזיקה. 

שפת האם שלי היא עברית. בית הספר הכין אותי טוב מאוד למבחן הקבלה, הוא הביא לי את הכלים הנכונים לעבור אותו. היחס היה חם כמו של משפחה ותמיד עזרו לי בבעיות גם מחוץ לבית הספר. הם עזרו לי עם דירות, חוזים, אישורי שהייה וכל דבר אחר שביקשתי. המורים מקצועיים ומנוסים ועוזרים גם לאחר שעות הלימודים. אני ממליצה על בית הספר ומודה על העזרה והתמיכה. אני מקווה שתבחר ב-ILM. תקופה נפלאה שלא אשכח בחיים.
תודה!
בית ספר לאיטלקית באיטליה

100% קבלה בקרב בוגרי המכינה של שנתון 2022!

00393893123615

מספר איטלקי - שיחות ואטס אפ

info@ciaoitaly.co.il

מכינה ללימודי רפואה באיטליה

למי המכינה מתאימה? המכינה ללימודי רפואה באיטליה מתאימה למועמדים המעוניינים להתחיל ללמוד באוניברסיטאות באיטליה לימודי רפואה, וטרינריה, רפואת שיניים ופיזיותרפיה בשפה האיטלקית כבר בספטמבר 2024.

מתי? אוגוסט 2023

כמה זמן? אורך המכינה 8 חודשים.

איפה? פיזה, בית ספר ILM.

מה היא כוללת? המכינה ללימודי רפואה כוללת לימודי שפה איטלקית בשילוב שיעורים מקצועיים בתחומים המדעיים.

מכינה ללימודי רפואה באיטליה – בית הספר ILM

בית הספר ILM הינו בית ספר ותיק מאוד היושב בליבה של העיר פיזה. בית הספר הוקם בשנת ב1981 ובמהלך השנים מלמד קורסים בשפה והתרבות האיטלקית, מכינות ללימודי רפואה, קורסי העשרה בתחום האמנות ועוד. בית הספר מעסיק מורים מקצועיים, דוברי איטלקית שפת אם וניסיון ארוך טווח בתחום ההוראה.

למה כדאי לעשות מכינה ללימודים באיטליה?

  • למידת השפה האיטלקית – סטודנטים שלומדים איטלקית באיטליה למעשה חיים את השפה 24/7 בניגוד ללימודים במכינות בארץ בהן ברגע שהשיעור נגמר, מלבד עשיית שיעורי הבית אין תרגול פרקטי של השפה. משום כך, סטודנטים שלומדים את המכינה באיטליה רוכשים את השפה במהירות רבה יותר וביותר קלות.
  • מסגרת לימודים –  המסגרת שהמכינה מעניקה עוזרת לסטודנטים לעמוד בלוח הזמנים לקראת מבחני הכניסה לאוניברסיטה.
  • חברים לדרך – במהלך המכינה תכירו חברים חדשים לדרך שעוברים את אותו התהליך כמוכם. זה מקל מאוד על התהליך כשעושים את הצעדים הראשונים באיטליה יחד עם ישראלים נוספים.
  • סיוע בבירוקטיה האיטלקית – סטודנטים הנירשמים למכינת הלימודים זכאים לקבלת סיוע בנושאים בירוקטיים של הוצאת ויזות לימודים, אשרת שהייה ועוד.
  • מכינות הלימודים של בית הספר ILM באיטליה נערכות בכיתות קטנות, כך שכל סטודנט זוכה ליחס אישי מן המרצים.

לקריאה בשפה הערבית לחצו כאן