אפליקציות שימושיות לסטודנט (וללא סטודנט) באיטליה

בכתבה זו מוזכרות כמה אפילקציות שיכולות להיות מאוד שימושיות, מוזמנים להוסיף בתגובות אפליקציות נוספות שכדאי לכולם להכיר.

Orario Treni – בוודאי התרחיש הבא מוכר לרבים מכם : בוקר. אתם מתארגנים בזריזות, מוותרים על ארוחת בוקר בבית והכל בשביל לרוץ להספיק לרכבת. אתם מגיעים לתחנה ומגלים שהרכבת שלכם מאחרת ב20 דקות – באסה!. האפליקציה הזו תאפשר לכם להתעדכן אונליין איפה נמצאת הרכבת שלכם ובכמה זמן היא צפויה לאחר. בנוסף תוכלו לראות בה מאיזה רציף הרכבת שלכם יוצאת.

Bla Bla Car – אפליקציה לנסיעות משותפות, באפליקציה זו תוכלו למצוא אנשים שנוסעים ליעד שלכם ומציעים מקום פנוי ברכבם תמורת תשלום סמלי (שבדר”כ הרבה הרבה יותר זול מהרכבת).

CamScanner – האפליקציה מאפשרת לצלם מסמך ולהפוך אותו לאיכות סריקה ולקובץ PDF בטלפון הנייד, נהדר בשביל לחסוך זמן וכסף בחיפוש פוטוקופיה פתוחה (במיוחד באוגוסט שזה על גבול הבלתי אפשרי למצוא אחת כזו פתוחה).

Fubles – מתגעגעים לשחק כדורגל עם הח’ברה בסופי שבוע? באפליקציה זו תוכלו לראות פרסומים של אנשים אחרים  בסביבה שלכם שמתארגנים למשחק כדורגל ומחפשים שחקנים נוספים בשביל להגיע ל-10. שימו לב, יש אפשרות לביקורות באפליקציה, כך שאם סגרתם עם קבוצה שאתם מגיעים והברזתם ברגע האחרון אנשים נוספים יוכלו לראות את זה.

Cocktail Twist – הזמנתם חברים ואתם רוצים להכין קוקטייל נחמד ולתרגל את האיטלקית על הדרך? באפליקציה זו ניתן למצוא הוראות הכנה ומתכונים לקוקטליים רבים.

Kijiji – אפליקציה זו מקבילה פחות או יותר לאתר יד 2 הישראלי. באפליקציה זו תוכלו לראות מודעות על דירות שמתפנות, רכבים למכירה, ריהוט יד שנייה ועוד.

Rassegna Stampa – אפליקציה זו מרכזת כתבות של אתרי החדשות באיטליה, דרך מעולה לתרגל את האיטלקית ולהתעדכן במתרחש באיטליה

Viaggia Da Pirata – אפליקציה בסגנון של אתר חוליו, ניתן להתעדכן במחירים מעולים לטיסות מאיטליה ליעדים אחרים בעולם ותל אביב. לא לסגור טיסה לארץ לפני שבדקתם מחירי טיסות לארץ באפליקציה זו (נכון לרגעים אלו הם מציעים טיסות הלוך חזור מאיטליה לתל אביב בפחות מ80 יורו במהלך חודש מרץ)

LiveScore – פחות לסטודנטים, אך  אפליקציה מעולה לאוהבי הכדורגל, באפליקציה זו ניתן להתעדכן בתוצאות של כל המשחקים החשובים באותו הרגע.

DoveConviene – לקנות במבצע ולחסוך קצת כסף – אפליקציה זו מציגה מגוון מבצעים והנחות על מוצרים בסופרים ובתי עסק בסביבה שלכם.

hellotalk – דרך מעולה ללמוד איטלקית על ידי החלפת שפות עם איטלקים שנניח רוצים ללמוד אנגלית. איך האפליקציה עובדת? יש צ’ט פשוט עם אופציות לתיקון משפטים כדי שאתם והשותף לשיחה תוכלו ממש להסביר אחד לשני, די תופס באיטליה, הרבה מהאיטלקים מנסים לשפר את האנגלית שלהם ואם יש לכם סבלנות ואיטלקית בסיסית, זה יכול לתת מקפצה רצינית.  (תודה לרותם אביגדור על השיתוף 🙂 )

Khan Academy – באמצעות אפליקציה זו תוכלו ללמוד ולתרגל לבד מקצועות כמו כימיה, מתמטיקה ופיסיקה (יכול לסייע מאוד בהכנה למבחן הכניסה למקצועות הרפואה)

apptaxi – אם האוטובוס שוב מאחר, או שמצאתם את עצמכם באמצע הלילה רחוקים מהבית – אפליקציה בסגנון “גט-טקסי” להזמנת מוניות.

AlphaTest – אפליקציה בתשלום, באמצעות האלפיקציה ניתן לתרגל את השאלות מספרי ההכנה של אלפא טסט.

אם אתם מכירים אפליקציות נוספות שיכולות להקל ולהיות שימשיות לסטודנטים הלומדים באיטליה, אשמח אם תשתפו בתגובות 🙂

לקריאה נוספת :

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *